Klawiatura membranowa Trust GXT 833W Thado dostępna za 99 zł (taniej o 30 zł)

Trust GXT 833W Thado

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się całkiem interesująca promocja dla wszystkich poszukujących nowej klawiatury. Trust GXT 833W Thado można nabyć za 99 zł, czyli 30 zł taniej względem regularnej ceny. Promocyjny nakład jest limitowany i na moment pisania tego tekstu pozostało 37 sztuk.

Kup klawiatura membranowa Trust GXT 833W Thado

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość odbioru osobistego w jednym ze sklepów stacjonarnych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.