Klawiatura Redragon Fizz Pro K616 dostępna za 146 zł (taniej o prawie 54 zł)

REDRAGON Fizz Pro K616

W sklepie Media Expert pojawiła się całkiem ciekawa promocja na fajną i całkiem porządną klawiaturę mechaniczną dla tych, którzy cenią sobie minimalizm. Redragon Fizz Pro K616 dostępna jest za 146 zł, czyli prawie 54 zł taniej względem ceny katalogowej. Oferta obowiązuje do 11 lipca 2024 roku, więc radzimy się pośpieszyć.

Kup Klawiatura Redragon Fizz Pro K616

Dostawa do domu jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.