Klawiatura Steelseries Apex 7 TKL Ghost w promocji za 475 zł (możliwe 443,34 zł)

Steelseries Apex 7 TKL

W sklepie Media Expert pojawiła się całkiem ciekawa promocja dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem nowej klawiatury. Steelseries Apex 7 TKL Ghost można kupić już za 475 zł, a przy płatności ratalnej nawet a 443,34 zł! Oferta zdaje się na tyle ciekawa, że zainteresowanym radzimy się pośpieszyć.

Kup Klawiatura Steelseries Apex 7 TKL Ghost

Specyfikacja tej klawiatury prezentuje się następująco:

  • Typ klawiatury: Mechaniczna
  • Układ klawiatury: US
  • Rodzaj połączenia: Przewodowa
  • Podświetlenie: Tak
  • Rozmiar klawiatury: 65%

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest zupełnie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.