Konsola ASUS ROG Ally Z1 Extreme dostępna za 2799 zł (możliwe 30 rat 0%)! Gratis bon 250 zł na kolejne zakupy

ASUS ROG Ally Z1 Extreme

W RTV EURO AGD ruszyła bardzo fajna promocja na przenośną konsolę ASUS ROG Ally Z1 Extreme, stanowiącą poważną konkurencję m.in. dla Steam Decka. Mocarny sprzęt można obecnie kupić za 2799 zł (lub 93,30 zł miesięcznie w 30 ratach 0% z pierwszą płatnością dopiero w sierpniu), a co najlepsze – po zrealizowaniu zamówienia otrzymasz bon na 250 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Innymi słowy, warto!

Kup ASUS ROG Ally Z1 Extreme

Specyfikacja ASUS ROG Ally Z1 Extreme wygląda następująco:

  • Ekran: 7 cali / IPS / 1920 x 1080 / 16:9 / 120Hz
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 512 GB
  • Procesor: AMD Ryzen™ Z1 Extreme (8 rdzeni, 16 wątków, 24 MB pamięci podręcznej)
  • Karta graficzna: AMD Radeon™ Graphics (RDNA3, 12CUs, do 2.7GHz, 8.6 TFlops)

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Decydując się na 30 rat 0%, dobrym pomysłem jest od razu po zakupie ustawić sobie na koncie przelew cykliczny, aby w ogóle nie musieć pamiętać o tym zobowiązaniu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.