Konsola Hyperkin RetroN 1 HD Black + pad Cadet Premium Controller Nintendo 8-Bit / NES dostępna za 199 zł

Konsola Hyperkin RetroN 1 HD Black + pad Cadet Premium Controller Nintendo 8-Bit / NES

W RTV EURO AGD ruszyła okazja na konsolę Hyperkin RetroN 1 HD Black w zestawie z padem Cadet Premium Controller Nintendo 8-Bit / NES. Pakiet można teraz kupić za 199 zł, co jest obniżką o 60 zł względem ceny regularnej. Dla fanów retro grania jak znalazł!

Kup Hyperkin RetroN 1 HD Black + pad Cadet Premium Controller Nintendo 8-Bit / NES

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD również.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.