Konsola przenośna Asus ROG Ally (AMD Ryzen Z1) dostępna za 1999 zł (taniej o 1000 zł)

Asus Rog Ally

W sklepie Media Expert pojawiła się rewelacyjna okazja, która powinna zwrócić uwagę osób rozglądających się za przenośnym sprzętem do grania. Asus ROG Ally można nabyć za 1999 zł, czyli taniej o 1000 zł względem ceny regularnej dla tego modelu. Nie podano szczegółów dotyczących czasu trwania promocji, ale mimo wszystko warto się śpieszyć.

Kup Asus ROG Ally

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem takiego sprzętu, ale nie jesteście jeszcze pewni, to zapoznajcie się naszą recenzją tej maszynki przygotowanej przez Asusa.

Dostawa do domu lub Paczkomatu InPost jest całkowicie darmowa. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 10 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.