Konsola Xbox Series X 1 TB + dodatkowy kontroler za 2099 zł (taniej o 689 zł)

Xbox Series X czerwony kontroler

Na portalu Allegro pojawiła się świetna okazja na konsolę Xbox Series X 1 TB wraz z dodatkowym kontrolerem w kolorze czerwonym. Sprzęt można teraz nabyć za 2099 zł, czyli 689 zł taniej od ceny oryginalnej. Nie podano, jak długo promocja będzie trwała, więc warto się pośpieszyć.

Kup Xbox Series X 1 TB + dodatkowy kontroler (czerwony)

Ceny za dostawę wahają się pomiędzy 14,99 zł a 49 zł, jednak posiadacze Allegro Smart mają ją całkowicie za darmo. Sprzęt można też nabyć z odroczoną płatnością w ramach usługi Allegro Pay. Istnieje też możliwość wzięcia 15 rat 0%.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.