Konsola Xbox Series X dostępna za 2349 zł w polskich sklepach

Xbox Series X

Nadeszły upragnione czasy, w których najmocniejszą konsolę Microsoftu można bez większego problemu kupić w regularnej cenie. Nie wiadomo jednak, jak długo utrzyma się dobra dostępność Xboxa Series X, dlatego lepiej dokonać zamówienia zawczasu. Aktualnie kilka polskich sklepów oferuje tytułowy sprzęt w cenie „katalogowej” – ich oferty są dostępne poniżej.

Kup Xboxa Series X

Dostawa kurierem we wszystkich powyższych sklepach jest zupełnie darmowa. Natomiast w Media Expert, ELECTRO i Avans można też robić zakupy na raty.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.