Konsola Xbox Series X dostępna za 2612 zł z wysyłką. Możliwe 30 rat 0%

Xbox Series X

Jeśli planowaliście zakup Xboxa Series X, to właśnie pojawiła się całkiem niezła oferta. Przygotował ją sklep Media Expert, a konsolę można mieć za 2612,40 zł z wysyłką. Zainteresowanym osobom radzimy się jednak spieszyć, bo znając życie, sprzęt wyprzeda się w mgnieniu oka.

Kup konsolę Xbox Series X

Aby nabyć konsolę za 2612,40 zł zamiast 2799 zł, trzeba dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można zapłacić nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep ureguluje za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie zapłacimy mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert.

PS. Jeżeli szukacie zestawów (konsola + gry / dodatkowy kontroler) w dobrej cenie, to polecamy sprawdzić propozycje NEONET-u.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z