Konsola Xbox Series X w zestawie z grą FIFA 22 lub Forza Horizon 5 dostępna od 2648 zł z wysyłką

Xbox Series X - FIFA 22 / Forza Horizon 5

Dostępność Xboxa Series X w dalszym ciągu jest słaba, ale teraz w RTV EURO AGD konsola pojawiła się w zestawie z dodatkową grą. Do wyboru jest FIFA 22 lub Forza Horizon 5, a ceny zaczynają się już od 2648 zł. Jak na obecne czasy, to oferty są całkiem ciekawe, więc po raz kolejny zachęcamy do szybkiego zakupu, bo lada chwila zestawy mogą się wyprzedać.

Kup konsolę Xbox Series X w zestawie z grą FIFA 22 lub Forza Horizon 5

Aby nabyć dowolny z powyższych zestawów w obniżonej cenie, należy dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można zapłacić nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep ureguluje za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie zapłacimy zauważalnie mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z