Konsola Xbox Series X w zestawie z limitowanym kontrolerem oraz FIFĄ 22 dostępna za 2799 zł z wysyłką!

Xbox Series X + kontroler Xbox Series X|S 20th Anniversary Special Edition + FIFA 22

W ostatnim czasie dostępność Xboxa Series X jest wręcz tragiczna. Na szczęście teraz w Media Expert pojawił się całkiem ciekawy zestaw z konsolą, limitowanym kontrolerem Xbox Series X|S 20th Anniversary Special Edition oraz grą FIFA 22. Odradzamy zwlekanie z zakupem, bo sprzęt wyprzedaje się w mgnieniu oka i nie wiadomo, kiedy pojawi się kolejny „rzut”.

Kup konsolę Xbox Series X z limitowanym kontrolerem Xbox Series X|S 20th Anniversary Special Edition oraz grą FIFA 22

Aby zgarnąć powyższy zestaw za 2799,06 zł zamiast 2999 zł, należy dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można uregulować nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep zapłaci za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalna cena zmaleje do podanej kwoty. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z