Konsola Xbox Series X z grą Minecraft Starter Pack dostępna za 2599 zł z wysyłką!

Xbox Series X + Minecraft Starter Pack

W sklepie RTV EURO AGD pojawiła się właśnie bardzo dobra oferta na konsolę Xbox Series X w zestawie z grą Minecraft. Jak na obecne czasy, okazja jest naprawdę dobra, ale kończy się już jutro (06.01) o 11:00. Niewykluczone jednak, że zapasy wyprzedadzą się wcześniej, dlatego radzimy szybkie dokonanie zakupu.

Kup konsolę Xbox Series X w zestawie z grą Minecraft

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Zestaw można też kupić na 20 rat 0% z pierwszą płatnością w maju.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.