Konsola Xbox Series X z grami i oficjalnymi słuchawkami dostępna od 2799 zł z wysyłką

Xbox Series X + Microsoft Xbox Series Stereo Headset (przewodowy) + Far Cry 6 Gold Edition + Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

W Media Expert pojawiły się nowe oferty na zestawy z konsolą Xbox Series X. Jak na obecne czasy, to ceny są naprawdę atrakcyjne, dlatego podejrzewamy, że konsole szybko się wyprzedadzą. Dlatego też jak zawsze zalecamy szybkie dokonanie zakupu.

Kup zestaw z konsolą Xbox Series X

Aby zgarnąć dowolny z powyższych zestawów w obniżonej cenie, należy dokonać zakupu na 30 rat 0% (pierwszą ratę można zapłacić nawet pół roku po złożeniu zamówienia), bo wtedy sklep ureguluje za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalnie zapłacimy nieco mniej. Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych Media Expert.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.