Ostatnia szansa na zakup konsol Xbox Series X|S z dostawą przed Świętami! Wybraliśmy najlepsze oferty

Xbox Series X|S na Święta

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami – Wigilia już w ten piątek. Dlatego też jeśli planujecie sprawić sobie Xboxa Series X lub Xboxa Series S pod choinkę, to teraz jest ostatni dzwonek, aby złożyć zamówienie. Przejrzeliśmy oferty kilku sklepów internetowych i wybraliśmy dla Was najlepsze oferty na nowe konsole Microsoftu.

Jeśli zakupicie dowolny z poniższych zestawów do 22 grudnia (środa) do godziny 21:00, to możecie mieć pewność, że paczkę otrzymacie jeszcze przed Świętami.

Na początek Xbox Series X, czyli zdecydowanie najpopularniejsza z nowych konsol Microsoftu.

Najlepsze oferty na konsolę Xbox Series X z gwarancją dostawy przed Świętami

Oferty na Xboxa Series X już za nami, więc najwyższa pora skupić się na jego mniejszym bracie. Przechodząc do konkretów…

Najlepsze oferty na konsolę Xbox Series S z gwarancją dostawy przed Świętami

W przypadku większości powyższych zestawów w celu uzyskania niższej ceny niezbędne jest dokonanie zakupu na raty, bo wtedy sklepy zapłacą za nas 2 zobowiązania, dzięki czemu finalne kwoty wyraźnie zmaleją. Pod koniec warto wspomnieć, że pierwszą ratę można uregulować nawet pół roku po dokonaniu zakupu, więc to całkiem przyjemna opcja. Zamierzacie skorzystać z którejś oferty? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Z