Bezprzewodowy kontroler 8BitDo Ultimate C 2.4G w promocji za 99 zł (taniej o 30 zł)

8BitDo Ultimate C 2.4G

W sklepie RTV EURO AGD znajdziemy aktualnie dobrą ofertę na bezprzewodowy kontroler. 8BitDo Ultimate C 2.4G w fioletowym odcieniu jest teraz dostępny w cenie 99 zł przy użyciu kodu widocznego w poniższym boxie. Kontroler jest kompatybilny z urządzeniami z Androidem oraz PC.

Kup 8BitDo Ultimate C 2.4G

Dostawa kurierem oraz do Paczkomatów InPost jest darmowa. Promocyjna cena z kodem obowiązuje do 8 listopada 2023 roku do godziny 23:45, lub do wyczerpania puli kodów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.