Kontroler bezprzewodowy Xbox w wersji specjalnej Mineral Camo dostępny za 259,43 zł

Xbox Mineral Camo

W polskim oddziale Amazona pojawiła się wersja specjalna kontrolera Xbox. Za pada w kolorystyce Mineral Camo przyjdzie nam zapłacić 259,43 zł. Microsoft wyceni go na około 50 zł drożej, więc zdecydowanie warto rozważyć tę ofertę.

Kup kontroler Xbox Mineral Camo

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.