Kontroler DualSense Marvel’s Spider-Man 2 w promocji za 349 zł (taniej o 20 zł)

DualSense Marvel’s Spider-Man 2

W Media Markt można właśnie dorwać taniej kontroler DualSense w edycji limitowanej Marvel’s Spider-Man 2. Pad kosztuje teraz 349 zł. Jest więc tańszy o 20 zł.

Kup Kontroler DualSense Marvel’s Spider-Man 2

Darmowa dostawa kurierem do domu albo do Paczkomatu inPost. Kontroler można też odebrać w sklepie stacjonarnym Media Markt.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.