Kontroler DualShock 4 v2 dostępny za 239 zł

DualShock 4 v2

Z okazji Days of Play 2023 w polskich sklepach pojawiły się promocje na DualShock 4 v2. Kontroler w dwóch wariantach kolorystycznych jest teraz dostępny za 239 zł. Zainteresowanym radzimy się pospieszyć!

Kup NAZWA PRZEDMIOTU

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa. W przypadku Media Markt kontroler można też odebrać w sklepie stacjonarnym.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.