Kontroler PowerA Enhanced Pikachu Moods do Nintendo Switch dostępny za 134 zł

PowerA Enhanced Pikachu Moods

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie ciekawa oferta na kontroler PowerA Enhanced Pikachu Moods. Pad kosztuje tam teraz 134 zł. W magazynie pozostało tylko 15 sztuk, więc warto się spieszyć!

Kup PowerA Enhanced Pikachu Moods

Dostawa kontrolera jest darmowa. Oferta obowiązuje do końca dzisiejszego dnia (21 marca) do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.