Kontroler Razer Kishi dla Androida dostępny w promocji za 232,92 zł!

Razer Kishi

W polskim oddziale Amazona pojawiła się ciekawa promocja na kontroler przeznaczony smartfonom z zainstalowanym systemem Android. Mowa tu o Razer Kishi, który kosztuje teraz 232,92 zł. Mamy więc do czynienia z obniżką sięgającą 16%.

Kup Razer Kishi

Dostawa kurierem do domu i Paczkomatów firmy inPost jest darmowa. Amazon deklaruje, że w razie zamówienia kontroler dotrze do nas jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2339 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.