Limitowany kontroler Xbox Starfield Edition dostępny za 328 zł w polskich sklepach

Kontroler Starfield

Premiera Starfield nadciąga wielkimi krokami! Z tej okazji w polskich sklepach możemy już zakupić kontroler Xbox Starfield Edition. Limitowany pad inspirowany nadchodzącą produkcją Bethesdy jest dostępny w cenie 328 zł. Warto dodać, że cena w polskim sklepie Microsoft to 369 zł.

Kup Kontroler Xbox Starfield Edition

Dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost jest darmowa. W Media Expert, RTV EURO AGD oraz OleOle zakup kontrolera można rozłozyć na 20 rat 0%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.