Kontroler Xbox Carbon Black w promocji za 199 zł (taniej o 37 zł)

Xbox Carbon Black

W Empiku pojawił się właśnie kontroler Xbox Carbon Black w promocyjnej cenie. Pad kosztuje tam teraz 199 zł. Obniżka w porównaniu ze standardową kwotą wynosi 37 zł.

Kup Xbox Carbon Black

Odbiór osobisty kontrolera w sklepie Empika jest darmowy. Koszt pozostałych opcji dostawy zaczyna się natomiast od 8,99 zł.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.