Kontroler Xbox Elite V2 Core dostępny za 499 zł! Możliwe 474,05 zł w 20 ratach 0%

Xbox Elite V2 Core

W kilku polskich sklepach wystartowała promocja na kontroler Xbox Elite V2 Core. Pada można obecnie kupić za 499 zł lub nawet 474,05 zł, jeżeli zdecydujemy się wybrać opcję 20 rat 0%. Obniżka jest całkiem spora względem ceny regularnej.

Kup Xbox Elite V2 Core

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa. W Media Expert można też odebrać zamówienie osobiście oraz jako sposób płatności wybrać 20 rat 0% – wówczas jedno zobowiązanie ureguluje za nas sklep, dzięki czemu finalnie za pada zapłacimy nieco mniej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.