Kontroler Xbox Stellar Shift (edycja specjalna) dostępny za 259 zł

Xbox Stellar Shift

W sklepie NEONET pojawiła się właśnie ciekawa oferta na kontroler Xbox w edycji specjalnej Stellar Shift. Za pada zapłacimy teraz zaledwie 259 zł. Warto wspomnieć, że jego standardowa cena w innych polskich sklepach wynosi około 299-309 zł.

Kup Xbox Stellar Shift

Dostawa kurierem do domu jest darmowa. Kontroler można też odebrać w którymś ze stacjonarnych salonów NEONET.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.