Kontroler Xbox Wireless z kablem w kolorze czarnym za 236 zł (taniej o 63 zł)

Xbox Wireless + przewód

W sklepie Media Expert pojawiła się wyjątkowo ciekawa okazja, w ramach której można powiększyć swoją kolekcję padów do nowych konsol Microsoftu. Kontroler Xbox Wireless w zestawie z przewodem dostępny jest za 236 zł. Nie da się ukryć, że jest to wyjątkowo ciekawa oferta, dlatego zainteresowanym radzimy się pośpieszyć!

Kup Kontroler Xbox Wireless (czarny) + przewód

Dostawa do domu oraz Paczkomatu InPost jest zupełnie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.