Kontrolery 8BitDo do PC i Nintendo Switch dostępne w promocji od 119 zł

Kontrolery 8BitDo

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie promocja na różne kontrolery od 8BitDo. Ceny padów zaczynają się już od 119 zł. Urządzenia są kompatybilne z PC i Nintendo Switch.

Kup Kontrolery 8BitDo

Dostawa kontrolerów kurierem do domu lub do Paczkomatu inPost jest darmowa, można je też odebrać w sklepach stacjonarnych RTV Euro AGD. Wyprzedaż potrwa do 31.08 do godziny 23:45 lub do wyczerpania zapasów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.