Kontrolery PowerA Enhanced do Xbox One, Xbox Series X|S i PC dostępne od 129 zł (nawet 70 zł taniej)

powera enhanced red camo

W sklepie RTV EURO AGD ruszyła świetna promocja na cenione zamienniki kontrolerów do Xboxa i PC od firmy PowerA. Modele Enhanced w różnych kolorach kupimy już od 129 zł, a więc nawet 70 zł taniej. Oferta trwa do 31 października lub wyczerpania zapasów.

Kup kontroler PowerA Enhanced

Dostawa do Paczkomatów i kurierem do domu jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.