Kontrolery Sony DualSense w różnych kolorach dostępne za 229 zł od sztuki (70 zł taniej)

DualSense kontrolery

W sklepie RTV EURO AGD wystartowała fantastyczna promocja na kontrolery Sony DualSense w różnych kolorach. Pady do PS5 można obecnie kupić już za 229 zł od sztuki, co jest obniżką o 70 zł względem ceny regularnej. Oferta może dobiec końca w każdej chwili, więc zainteresowanym radzimy się spieszyć!

Kup Sony DualSense

Dostawa do Paczkomatów i kurierem do domu jest całkowicie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.