Kontrolery Xbox Series w różnych wersjach kolorystycznych dostępne za 209 zł

Xbox kontroler

W sklepie RTV Euro AGD pojawiła się właśnie ciekawa oferta na kontrolery Xbox Series w różnych wariantach kolorystycznych. Za każdy z nich przyjdzie nam zapłacić 209 zł, co jest całkiem korzystną ceną. Pady są naturalnie kompatybilne z PC, Xboxem One i Xboxami Series X|S.

Kup Kontroler Xbox Series

Dostawa kurierem do domu lub do Paczkomatów inPost jest darmowa.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.