Pady Xbox Series X|S w różnych kolorach dostępne od 199 zł! Duża promocja na kontrolery w polskim sklepie

Xbox Series Kontrolery

W RTV Euro AGD pojawiła się właśnie świetna oferta na kontrolery Xbox Series X|S. Można je teraz kupić już od 199 zł. Pady współpracują z PC oraz Xbox Series X|S, a także Xbox One. Promocja obowiązuje do 02.04.2024 lub do wyczerpania zapasów.

Kup Kontrolery Xbox Series X|S

Darmowa dostawa kurierem do domu oraz do punktów odbioru. Sprzęty można również odebrać osobiście w wybranym salonie RTV Euro AGD. Dodatkowo jest też możliwość skorzystania z płatności odroczonej PayPo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.