Laptop gamingowy Acer Nitro 16 (RTX 4070, Ryzen 7 7735H, 16 GB RAM, 1 TB SSD) dostępny za 6199 zł! Możliwe 20 rat 0%

Acer Nitro 16

W RTV EURO AGD ruszyła bardzo dobra promocja na mocarny laptop gamingowy Acer Nitro 16. Sprzęt mający na pokładzie m.in. GeForce RTX 4070, AMD Ryzen 7 7735H, 16 GB RAM i dysk SSD o pojemności 1 TB można teraz kupić za 6199 zł. To aż 500 zł taniej niż wynosi jego cena regularna.

Kup Acer Nitro 16

Specyfikacja laptopa prezentuje się następująco:

  • Ekran: 16 cali (2560 x 1600 px, 165 Hz)
  • Procesor: AMD Ryzen 7 7735HS
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 4070
  • Pamięć RAM: 16 GB DDR5
  • Dysk: 1 TB SSD
  • System operacyjny: Windows 11 Home

Dostawa kurierem do domu jest zupełnie darmowa, odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD również. Co ciekawe, decydując się na zakup w ratach 0%, pierwszą płatność można uiścić dopiero we wrześniu. Ktoś się skusi? Napiszcie w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.