Pudełkowe wydanie LEGO Gwiezdne Wojny Skywalker Saga na PlayStation i Xboksy od 79,90 zł

lego gwiezdne wojny skywalker saga ps4 ps5 xbox one

W polskich sklepach kupimy teraz w dobrej cenie pudełkowe wydanie ciekawej gry osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wojen. LEGO Gwiezdne Wojny Skywalker Saga jest dostępne w cenie już od 79,90 zł. To dobra okazja, żeby uzupełnić bibliotekę gier.

Kup LEGO Gwiezdne Wojny Skywalker Saga (PS4/PS5)

Kup LEGO Gwiezdne Wojny Skywalker Saga (Xbox One/Xbox Series X)

Produkt można odebrać za darmo w sklepach stacjonarnych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.