27-calowy monitor gamingowy Lenovo Legion Y27qf-30 (2K, IPS, 240 Hz, 1ms) dostępny za 1399 zł! Możliwe 20 rat 0%

Lenovo Legion Y27qf-30

RTV EURO AGD wystartowało z bardzo ciekawą promocją na świetny monitor gamingowy Lenovo Legion Y27qf-30. 27-calowy sprzęt można teraz kupić za 1399 zł, o 100 zł taniej niż zwykle. To naprawdę dobra okazja, z której zdecydowanie warto skorzystać.

Kup Lenovo Legion Y27qf-30

Specyfikacja monitora prezentuje się następująco:

  • Ekran: 27 „, IPS, 2560 x 1440
  • Czas reakcji matrycy: 1 ms
  • Częstotliwość odświeżania obrazu: 240 Hz
  • HDR: tak

Dostawa kurierem i do Paczkomatów jest zupełnie darmowa, tak samo jak odbiór osobisty w salonach stacjonarnych RTV EURO AGD. Monitor można też kupić nawet na 20 odroczonych rat 0% z pierwszą płatnością dopiero we wrześniu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.