Pamięć RAM DDR5 Lexar Ares Gaming RGB 32 GB (2 × 16 GB 7200 MHz CL34) dostępna za 599 zł (80 zł taniej)

Lexar Ares Gaming RGB

W sklepie Alsen wystartowała promocja na kości pamięci RAM DDR5 Lexar Ares Gaming RGB. Komponent można obecnie kupić za 599 zł, czyli 80 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 03.12.2023 r. do godziny 23:59. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Lexar Ares Gaming RGB 32 GB

Darmowa dostawa kurierem do domu lub Paczkomatu InPost.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.