Pamięć RAM DDR5 Lexar Ares RGB 32 GB (2 × 16 GB 6000 MHz CL30) dostępna za 459 zł (możliwe 436,05 zł)

Lexar Ares Gaming RGB

W sklepie Media Expert wystartowała promocja na pamięć RAM DDR5 Lexar Ares RGB 32 GB. Kości można obecnie kupić za 459 zł, czyli aż 90 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 23.06.2024 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Płatność można rozłożyć na raty 0%, a dostając jedną z nich w ramach zwrotu do banku, cena finalna wyniesie 436,05 zł.

Kup Lexar Ares RGB 32 GB DDR5

Darmowa dostawa kurierem do domu, Paczkomatu InPost lub automatu DPD Pickup. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.