Soundbar LG S90TY dostępny w promocji za 2999 zł (aż 1000 zł taniej!)

LG S90TY

W sklepie Media Expert wystartowała promocja na LG S90TY. Soundbar można obecnie kupić za 2999 zł, czyli aż 1000 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Nie podano szczegółów dotyczących czasu trwania promocji. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup LG S90TY

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Układ kanałów: 5.1.3
  • Moc zestawu: 570 W
  • Typ subwoofera: aktywny
  • Obsługiwane systemy dźwięku: Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS Digital Surround, DTS:X
  • Złącza: 1 × HDMI (wejście), 1 × HDMI (wyjście), 1 × USB-A, 1 × S/PDIF
  • Dodatkowe funkcje: łączność bezprzewodowa (Wi-Fi, Bluetooth), wsparcie asystentów głosowych

Darmowa dostawa kurierem do domu. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.