Preordery Lies of P na PS4, PS5 oraz Xboxy dostępne od 249 zł

Lies of P

W polskich sklepach pojawiły się właśnie preordery na Lies of P. Ceny gry zaczynają się od 249 zł, co jest dosyć korzystną ceną dla pułapu produkcji AA. Zamówienia przedpremierowe można też składać na edycję Deluxe.

Kup Preorder Lies of P na PS4 i PS5

Kup Preorder Lies of P na Xbox One i Xboxy Series X|S

Przypomnijmy, że Lies of P zadebiutuje już 19 września 2023 roku. Gra będzie też od początku dostępna w bibliotece Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.