Wszystkie epizody Life is Strange dostępne za 14,39 zł!

Life is Strange

Na Steamie pojawiła się właśnie promocja, dzięki której taniej można kupić wszystkie odcinki Life is Strange. Teraz za zestaw gry ze epizodami 1-5 musimy zapłacić więc zaledwie 14,39 zł. Warto skorzystać z tej oferty, bo produkcja ta jest przeceniana niezwykle rzadko.

Kup Life is Strange

Wyprzedaż potrwa do 15 czerwca do godziny 19:00.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.