Limitowany kontroler Xbox Starfield Edition dostępny za 329 zł

Xbox Starfield Limited Edition

W asortymencie Media Expert pojawił się właśnie limitowany kontroler Xbox Starfield Limited Edition. Sprzęt kosztuje w polskim sklepie 329 zł. Oferta może być więc bardzo kusząca dla wszelkiej maści kolekcjonerów.

Kup kontroler Xbox Starfield Limited Edition

Dostawa kurierem lub do Paczkomatów inPost jest darmowa. Pada można też odebrać w sklepie stacjonarnym Media Expert.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.