Little Kitty, Big City na PC dostępne za 44,48 zł! Całkiem przyjemna gra dostępna w wyjątkowo niskiej cenie

Little Kitty, Big City

W sklepie Instant Gaming dostępna jest całkiem ciekawa oferta na zakup jednej z ciekawszy gier zarówno dla tych młodszych, jak i starszych graczy. Little Kitty, Big City w wersji na PC można kupić tam za 44,48 zł, czyli 58% taniej względem ceny regularnej. Wobec takiej oferty ciężko przejść obojętnie.

Kup Little Kitty, Big City na PC

Brak prowizji przy płatności kartą

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.