Mysz gamingowa Logitech G502 Hero dostępna w promocji za 199,99 zł (taniej o 39,01 zł)

Logitech G502 Hero

W sklepie Neonet trwa właśnie promocja na przewodową mysz gamingową. Logitech G502 Hero jest teraz dostępna w cenie 199,99 zł przy użyciu kodu widocznego w boxie poniżej. Promocja potrwa do 11.10.2023 do godziny 23:59, więc warto się pośpieszyć!

Kup Logitech G502 Hero

Darmowa wysyłka kurierem do domu lub do sklepu NEONET.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.