Klawiatura bezprzewodowa Logitech MX Keys S dostępna w promocji za 379 zł (nawet 150 zł taniej!)

Logitech MX Keys S

W sklepie Media Expert wystartowała promocja na Logitech MX Keys S. Klawiaturę w białej wersji kolorystycznej lub czarnej z podkładką pod nadgarstki można obecnie kupić za 379 zł, czyli nawet 150 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena z kodem obowiązuje do 24.04.2024 r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów. Płatność można rozłożyć na raty 0%.

Kup Logitech MX Keys S

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Typ klawiatury: niskoprofilowa
  • Typ przełączników: membranowe
  • Format klawiatury: pełna (z blokiem numerycznym)
  • Rodzaj połączenia: bezprzewodowe (Bluetooth lub odbiorniki Logi Bolt i Unifying)
  • Zasilanie: wbudowany akumulator
  • Czas pracy na baterii: do 5 miesięcy (do 10 dni w trybie podświetlenia)
  • Dodatkowe cechy: programowalne przyciski, inteligentne podświetlenie, możliwość przełączania się między trzema urządzeniami, szybkie ładowanie, profilowane klawisze
  • Rozmiar i waga: 430,2 mm × 131,6 mm × 20,5 mm, 810 g

Darmowa dostawa kurierem do domu, Paczkomatu InPost lub automatu DPD Pickup. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.