Pudełkowe wydanie Lords of the Fallen na PlayStation 5 w promocji za 159,99 zł

lords of the fallen ps5

Z okazji Allegro Black Weeks 2023, w serwisie pojawiła się kolejna ciekawa oferta. Lords of the Fallen w pudełkowym wydaniu na PS5 kupimy teraz w cenie 159,99 zł. W momencie pisania tego tekstu pozostało około 200 z 300 dostępnych sztuk.

Kup Lords of the Fallen (PS5)

Dostawa jest darmowa dla posiadaczy pakietu Allegro Smart.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.