Mad Max na PC (Steam) dostępny za 9 zł! Zgarnij świetne post-apo w absurdalnie niskiej cenie

Mad Max

Dystrybucja cyfrowa i rozmaite keyshopy przyzwyczaiły graczy do niskich cen niektórych produkcji. Nie inaczej jest w sklepie Instant Gaming, gdzie wystartowała genialna promocja na grę Mad Max. Wersja PC na platformę Steam jest obecnie do dorwania za 8,94 zł, czyli ponad 10 razy taniej niż na Steamie. Nawet się nie zastanawiajcie!

Kup Mad Max (PC)

Brak prowizji za płatność kartą. Jeżeli skusicie się na zakup, koniecznie pochwalcie się w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Eryk Tomaszek
Redaktor działów Artykuły & Promocje

Pasjonat trójwymiarowych gier platformowych i przygodowych. Od dziecka z padem w ręku, choć chętnie sięga też po klawiaturę i myszkę. Obecnie oprócz wirtualnych zmagań stawia pierwsze kroki w świecie informatyki. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.