Mafia Trilogy na Xboxy dostępne za 35 zł! Kup odświeżone klasyki taniej o… 215 zł

Mafia Trilogy

Właśnie wystartowała genialna promocja na Mafia Trilogy, w skład której wchodzą trzy gry z serii Mafia w odświeżonej odsłonie. Paczkę tytułów w wydaniu na Xboxy (Xbox One, Xbox Series X|S) można obecnie kupić za ok. 35 zł, a więc niemalże 215 zł taniej względem ceny w oficjalnym sklepie Xbox. Aby dokonać zakupu trylogii za taką sumę pieniędzy, czytaj dalej.

Mafia Trilogy tanio na konsole Xbox One i Xbox Series X|S – gra już od 35 zł

Ciężko uwierzyć, że cena Mafia Trilogy może być aż tak niska. Jeżeli lubicie przygody pełne akcji w takich klimatach, zdecydowanie polecamy uzbroić się w tę kolekcję — świetna zabawa gwarantowana.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.