Głośnik Marshall Woburn III dostępny w promocji za 2199 zł (400 zł taniej)

Marshall Woburn III

W sklepie RTV Euro AGD wystartowała promocja na Marshall Woburn III. Głośnik można obecnie kupić za 2199 zł, czyli aż 400 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Cena promocyjna obowiązuje do 30.11.2023 r. do godziny 23:59. Płatność można rozłożyć na raty 0% – wówczas za sprzęt zapłacimy 2052,40 zł za sprawą zwrotu dwóch rat do banku.

Kup Marshall Woburn III

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Moc głośników (RMS): 120 W
  • Złącza wejścia / wyjścia: RCA – 2 szt., AUX – 1 szt., HDMI – 1 szt.
  • Łączność: Bluetooth 5.2
  • Pasmo przenoszenia: 35 – 20000 Hz
  • Dodatkowe funkcje: dedykowana aplikacja mobilna, regulacja tonów niskich i wysokich, sterowanie za pomocą smartfona
  • Waga: 7,5 kg

Darmowa dostawa kurierem do domu, punktu odbioru lub automatu paczkowego. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie RTV Euro AGD.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.