Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 na PC w promocji za 178 zł (taniej o 97 zł)

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

Wczoraj byliśmy świadkami oficjalnego debiutu Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1. Premiera zestawu była dosyć nieudana, ale tak czy inaczej – fani serii mogą go zakupić w promocyjnej cenie. W Instant Gaming kosztuje bowiem 178 zł.

Kup Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

Brak dodatkowej prowizji za płatność.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.