Metro Saga Bundle na Xboxy dostępne za 10 zł! GIGANTYCZNA promocja na pakiet 3 gier, w tym Metro Exodus

Metro Saga Bundle

W sklepach ruszyła kapitalna promocja na Metro Saga Bundle, czyli pakiet zawierający trzy gry: Metro 2033 Redux, Metro Last Light Redux oraz Metro Exodus Gold Edition. Zestaw w wersji na Xboxy (Xbox One, Xbox Series X|S) można obecnie kupić za ok. 10 zł, czyli… 267,50 zł taniej, niż wynosi cena tego pakietu w Xbox Store. Aby dokonać zakupu w tej cenie, czytaj dalej.

Metro Saga Bundle za bezcen na konsole Xbox One i Xbox Series X|S

Co tu dużo mówić – za te pieniądze to rozbój w biały dzień. Skusicie się? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.