Głośnik Microsoft Modern Speaker dostępny w promocji za 139,99 zł (280 zł taniej)

Microsoft Modern Speaker

W sklepie Media Expert wystartowała promocja na Microsoft Modern Speaker. Głośnik z funkcją zestawu głośnomówiącego można obecnie kupić za 139,99 zł, czyli aż 280 zł taniej w stosunku do ceny podstawowej. Nie podano szczegółów dotyczących czasu trwania promocji.

Kup Microsoft Modern Speaker

Specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

  • Złącza: USB-C
  • Łączność: przewodowa (USB-C)
  • Dodatkowe informacje: regulacja głośności, płynna integracja z oprogramowaniem Microsoft, wbudowane mikrofony, przycisk wyciszania, przycisk Teams, redukcja szumów mikrofonu
  • Waga: 191 g

Darmowa dostawa kurierem do domu lub Paczkomatu InPost. Sprzęt można również odebrać w wybranym salonie Media Expert.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.