Monitor Acer Nitro XV271U M3 dostępny za 899 zł (taniej o 100 zł)

Acer Nitro XV271U M3

W sklepie Media Expert dostępna jest wyjątkowo ciekawa oferta na zakup bardzo ciekawego monitora gamingowego dla najbardziej wymagających. Acer Nitro XV271U M3 w wersji 27-calowej dostępny jest za 899 zł, czyli 100 zł taniej względem ceny regularnej. Oferta trwa do 30 czerwca, więc radzimy się pośpieszyć.

Kup Acer Nitro XV271U M3

Specyfikacja tego monitora prezentuje się następująco:

  • Ekran: 27 cali, 2560 x 1440p, IPS
  • Odświeżanie: 180 Hz
  • Czas reakcji matrycy: 0,5 [GTG]
  • Jasność ekranu: 250 cd/m2
  • Złącza: Wyjście liniowe audio, HDMI 2.0 x 2, DisplayPort 1.2 x 1

Dostawa do domu oraz Paczkomatów InPost jest całkowicie darmowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.